Szanowni Państwo!

Jesteśmy firmą handlowo-usługową mającą za sobą 25 lat doświadczenia w montażu drzwi wejściowych do mieszkań i domów, drzwi wewnętrznych, bram garażowych, okien, parapetów , rolet materiałowych. Przez te wszystkie lata zmieniały się upodobania klientów, zmieniał i unowocześniał się asortyment, rozszerzała się nasza oferta, jednak zawsze staraliśmy się jak najlepiej dopasować konkretny produkt do wymogów stawianych przez klienta w danej sytuacji.

Dzięki zaufaniu, jakim dotychczas Państwo nas obdarzyli powierzając nam wykonanie usług w swoich domach  zyskaliśmy mnóstwo zadowolonych klientów oraz wyrobiliśmy sobie świetną opinię jako fachowców w Warszawie i okolicach.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem znanych i cenionych polskich marek. W zakresie drzwi wejściowych współpracujemy z producentami: Gerda, Delta. Mamy także autoryzację na montaż bram garażowych firmy Gerda. W obszarze drzwi wewnętrznych współpracujemy z producentami: Porta, Pol-skone, Intenso, DRE. Instalujemy również okna PVC, parapety oraz rolety materiałowe.

Wszystkie produkty przez nas montowane bądź sprzedawane objęte są gwarancją. Nasza załoga pracuje nieprzerwanie od co najmniej kilkunastu lat, a pracownicy systematycznie są szkoleni, aby nadążyć za wciąż zmieniającymi się wymaganiami rynku.

Zachęcamy do obejrzenia naszych stron, a także do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy w sposób rzetelny przedstawią Państwu naszą szeroką ofertę i doradzą przy wyborze. Postaramy się zadowolić każdy gust i dobrać najwłaściwszy produkt dla każdego z Państwa.